XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
.
PAPIPAW YETİŞKİN KURU TAVUKLU KEDİ MAMASI 15kg

Stok Kodu:
0200
Min:
1 ADET
Satış Fiyatı:
159,30 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi

Tüm Yetişkin ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi/köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formule edilmiş tam ve dengeli, tavuk proteini içeren kedi mamasıdır.

 

İçindekiler:   İşlenmiş Tavuk Proteini, Buğday, İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Tavuk Yağı, Kepek, Prinç, Ciğer Aroması, Vitaminler ve Mineraller, Tuz, Koruyucular, Antioksidanlar, Mannan Oligosakkarit

 

Ambalaj Biçimi:

15 KG

 

Analiz Değerlerimiz:

Ham Protein 30%

Ham Yağ 14%

Ham Kül 8%

Ham Selüloz 2%

Beslenme Tablosu

Vücut Ağırlığı (KG)

Günlük Mama Miktarı(G)

2

35

3

50

4

60

5

75

6

80

7

90

8

105

 

Beslenme Talimatı: Mamaya, tabloda belirtilen miktarlarda başlayın. Ancak daha sonra kedinizin iştah ve kondisyon durumuna göre verilecek miktarları değiştirebilirsiniz. Kedinize besinsel ihtiyaçları, yaşına, ırkına, büyüklüğüne, aktive derecesine ve çevre koşullarına göre farklılık gösterebilir. Beslenme tablosu günlük mama miktarına göre düzenlenmiştir. Bu tabloyu rehber olarak köpeğiniz için uygun olan miktarı günlük en az 2 öğün olmak üzere öğün sayısına göre bölerek kedinizi besleyebilirsiniz. Daima mama ile birlikte taze ve temiz su bulundurun. Tüm diyet değişiklikleri kademeli olmalıdır. Ürünü serin ve kuru bir ortamda saklayınız.

 

Kullanım Önerisi:

Üretim tarihinden itibaren 18 ay  içerisinde tüketilmelidir. Üretim ve Parti Numarası  ambalajda yazılıdır. Paket açıldıktan sonra lezzetin  korunması için ağzı kapalı olarak veya kapaklı saklama kabı içerisinde serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

 

Saklama Koşullar:

Ağzı kapalı, yerden yüksek, oda sıcaklığında,  nemden uzak tutulmalıdır.


AMBALAJ ŞEKLİ
BASKILI AMBALAJ
BASKISIZ AMBALAJ
Taksit Seçenekleri
Kargo & Teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım