XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
.
PAPİPAW TAVUKLU YETİŞKİN KURU KÖPEK MAMASI 15kg

Stok Kodu:
0301
Min:
1 ADET
Satış Fiyatı:
187,62 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi

İçindekiler:

İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Razmol, Pirinç, Tavuk Yağı,  Tuz, Vitaminler, Mineral, Antioksidan ve Koruyucular

Ambalaj Biçimi :

2,5 Kg/ 5 Kg/ 7 Kg/ 10 Kg/ 15 Kg

Analiz Değerlerimiz:

  • Ham Protein 24%
  • Ham Yağ 10% 
  • Ham Selüloz 3% 
  • Ham Kül    5% 
  • Nem 10%

Önerilen Günlük Beslenme Miktarı


Beslenme Talimatı:

Tüm yavru  ve yetişkin ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmıştır. Köpeğinizin ağırlığına göre tavsiye edilen miktarı mama kabına koyunuz ve her zaman köpeğinizin taze içecek  suyu olmasına özen gösteriniz.    

       

Kullanım Önerisi:

Üretim tarihinden itibaren 18 ay  içerisinde tüketilmelidir. Üretim ve Parti Numarası  ambalajda yazılıdır. Paket açıldıktan sonra lezzetin  korunması için ağzı kapalı olarak veya kapaklı saklama kabı içerisinde serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.


Saklama Koşullar:

Ağzı kapalı, yerden yüksek, oda sıcaklığında,  nemden uzak tutulmalıdır.


Taksit Seçenekleri
Kargo & Teslimat

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.


TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım